надрукувати

Про компанію

Колектив ТзОВ "УРСУС Закарпаття" вiдомий на ринку будiвельних матерiалiв бiльше протягом 12 рокiв. Компанiя реалiзує покрівельні матеріали ( керамічна черепиця , бетонна черепиця ) провiдних європейських виробникiв.

Асортимент будівельних матеріалів, якi ми пропонуємо, досить великий. Насамперед, це натуральна черепиця (керамічна черепиця) виробництва таких вiдомих виробникiв, як:

  • CREATON AG (Угорщина, Нiмеччина, Польща), 
  • EURONIT (Польща),
  • TONDACH (Австрія)

Продукцiя зазначених компанiй - це високоякiснi покрiвельнi матерiали, що дарують комфорт та затишок у Вашому домi. Керамiчна черепиця - це європейська якiсть, перевiрена часом. Ви  можете бути впевненi, що з нашою продукцiєю Ваш будинок не тiльки буде не тiльки красивим, але й стiйким i мiцним.

Наша компанiя намагається задовольняти будь-якi побажання своїх клiєнтiв. Тому компанiя розпочинає продаж сланцевого покриття вiд вiдомого виробника Theise-Boger (Нiмеччина), продукцiя якого - це вишукана покрiвля для справжнiх аристократiв. Сланець - це матерiал, що народжується у надрах землi. Вiн на протязi багатьох рокiв захищає Ваш дiм вiд непогоди.

Потрiбно розумiти, що сучасний дах - це складна технологiчна будiвля. i її оформлення бажано довiряти лише професiоналам. Архiтектори компанiї "УРСУС Закарпаття" детально прорахують план Вашого даху та зможуть надати кориснi поради щодо його конструкцiї  та спорудження.

Керамiчна черепиця вiд нашої компанiї - це великий вибiр продукцiї як за формами, так i за кольором. Завдяки цьому Ви зможете втiлити усi Вашi побажання щодо вигляду покрiвлi Вашого будинку.

"УРСУС Закарпаття" має широку дилерську мережу, яка забезпечує якiсний сервiс у Вашому мiстi. Досить зателефонувати нам - i Ви зможете вирiшити будь-якi питання стосовно обладнання даху вашого будинку.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100